Categories
Biohacking

Biohacking

Jedná se o výbornou metodu na zlepšení funkce vašeho těla. Je to snaha vytvořit tu nejlepší verzi sebe samotného. Princip se zakládá na vědeckých poznatcích a aktivním přístupu k životu. Člověk se stává více sám sebou, zlepšuje se kvalita jeho života a zvyšuje se jeho potenciál. Dochází ke zlepšení paměti, pozornosti a také ke snížení únavy.

A jak toho dosáhnout?Nabízíme vám pár tipů na to, jak se stát svým vlastním biohackerem.

  1. Zlepšení spánku

Prvním krokem je kvalitní spánek. Kvalita spánku nám totiž ovlivňuje psychiku ve velké míře a tím i naše výkony. Lidé často opomíjejí, že je důležitější než délka spánku.

  • Pohyb

Dále je důležitý pohyb, jakákoliv fyzická aktivita, která nám rozproudí příval energie. Ať už je to nějaký sport, cvičení či delší procházka. Každý pohyb je důležitý a tělo nám to dá brzy znát i ve formě zpomalení stárnutí našeho těla.

  • Detox a změna stravy

Strava nám velmi ovlivňuje naše výkony. Člověk nemusí jíst pouze podle kalorických tabulek a držet půsty. Velmi dobré je občas provést lehký detox na očistu organismu. Jde o omezení alkoholu, sladkostí a dodržování pitného režimu.

  • Otužování

Nesmíme opomenout také studenou vodu. Otužování provádí stále více lidí, dochází k regeneraci svalů a posílení imunity.

  • Sauna

Na rozdíl od studené vody je také výborná sauna, z těla se nám dostanou pryč škodlivé látky a dojde k uvolnění svalů.

  • Meditace

Jde o způsob uklidnění své mysli a porozumění činnosti svého těla. Dochází ke snížení stresu z každodenního života, a to je v dnešní uspěchané době velmi podstatné.

  • Nootropika a doplňky

K biohackingu se používají také různé suplementy na podporu. Jedná se o takový malý zázrak. Díky nim dojde ke snížení únavy, zvýšení soustředivosti nebo ke zlepšení nálady. Mají pozitivní účinek na funkci mozku. Jejich účinek je velmi rychlý a kvalitní, proto je využívá mnoho lidí. Mezi nejznámější a velmi účinné patří Alpha GPC a Brahmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kalendář

Září 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Rubriky